5% έξτρα έκπτωση με τον κωδικό: NEWCT

Νέα Προϊόντα

Amelia Benson - Ενεργός Άνθρακας για Λεύκανση των Δοντιών
Προσφορά
RRP: 33.90€33.50€

Μία μαύρη πούδρα για να λευκάνετε τα δόντια σας? Κι όμως! Ο ενεργός άνθρακας της Amelia Benson αποτε..

Προσθήκη στο Καλάθι
Beauty Made Easy - Βάλσαμο Χειλιών Sea Buckthorn 7gr
4.80€

Το Έλαιο Ιπποφαούς είναι πλούσιο σε πρωτεΐνες και μέταλλα. Προστατεύει τα χείλια διατηρώντας τα μαλα..

Προσθήκη στο Καλάθι
Beauty Made Easy - Βάλσαμο Χειλιών Λεμονόχορτο & Λεμόνι 7gr
4.80€

Έχει υπέροχο δροσερό άρωμα εσπεριδοειδών και μαλακώνει τα χείλη, ενυδατώνοντάς τα σε βάθος. Βάλσα..

Προσθήκη στο Καλάθι
Beauty Made Easy - Βάλσαμο Χειλιών Μονόι Ταϊτής 7gr
4.80€

Με Μονόι Ταϊτής & Αντηλιακό Δείκτη Προστασίας SPF15! Προστατεύει τα χείλια διατηρώντας τα μαλακά..

Προσθήκη στο Καλάθι

Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/p3-351x288.png [name] => Amelia Benson [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/amelia-benson-c101c1090c1095 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/p1-351x288.png [name] => Beauty Made Easy [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/beauty-made-easy-c101c1090c1091 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/p4-351x288.png [name] => BEN & ANNA DEODORANTS [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/ben-anna-deodorants-c101c1090c1092 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/p5-351x288.png [name] => BIORGANIC [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/biorganic-c101c1090c1093 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/p6-351x288.png [name] => Cosnature [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/cosnature-c101c1090c1155 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/p7-351x288.png [name] => LABORATOIRE ALTHO [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/laboratoire-altho-c101c1090c1094 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Organic%20Surge/surge%20brands-351x288.jpg [name] => Organic Surge [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/organic-surge-c101c1090c720 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Pure%20Attitude/pure%20brands-351x288.jpg [name] => Pure Attitude [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/pure-attitude-c101c1090c1024 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Pure%20Elements/pure%20brands-351x288.jpg [name] => Pure Elements [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/pure-elements-c101c1090c366 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/placeholder-351x288.png [name] => Radico Organic Hair Colour [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/radico-organic-hair-colour-c101c1090c1070 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Shea%20Terra%20Organics/shea%20brands-351x288.jpg [name] => Shea Terra Organics [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/shea-terra-organics-c101c1090c762 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Sophyto/sophyto%20brands-351x288.jpg [name] => Sophyto [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/sophyto-c101c1090c368 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/p-351x288.png [name] => Soultree [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/soultree-c101c1090c1098 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/p16-351x288.png [name] => Sukin [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/sukin-c101c1090c1056 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/p87-351x288.png [name] => Tahiti Organics [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/tahiti-organics-c101c1090c1097 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Tan%20Organic/tan%20brands-351x288.jpg [name] => Tan Organic [href] => https://christiantete.gr/markes/fusika-organika/tan-organic-c101c1090c385 [description] => )