5% έξτρα έκπτωση με τον κωδικό: NEWCT

Redken

Νέα Προϊόντα

Redken Aerate 08 Bodifying Cream-Mousse 66g
Προσφορά
RRP: 17.20€11.50€

Κρεμώδης αφρός για ελαφρύ, αέρινο όγκο. Βαθμός κρατήματος 08. ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ   Επαναστατικ..

Προσθήκη στο Καλάθι
Redken All Soft Conditioner 250ml
Προσφορά
RRP: 19.50€12.50€

Conditioner που χαρίζει μέγιστη ενυδάτωση και περιποίηση στα ξηρά και ευαίσθητα μαλλιά. ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ..

Προσθήκη στο Καλάθι
Redken All Soft Heavy Cream 250ml
Προσφορά
RRP: 25.00€15.50€

Μάσκα που χαρίζει μέγιστη ενυδάτωση και περιποίηση στα ξηρά και ευαίσθητα μαλλιά. ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ &nbs..

Προσθήκη στο Καλάθι
Redken All Soft Megamask 200ml
Προσφορά
RRP: 23.90€15.10€

Η μάσκα Redken All Soft Megamask ενυδατώνει και προσφέρει βελούδινη απαλότητα στα ξηρά και θαμπά μαλ..

Προσθήκη στο Καλάθι

Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/soft%20subcat-351x288.jpg [name] => All Soft [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/all-soft-c101c109c704 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/idol%20subcat-351x288.jpg [name] => Blonde Idol [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/blonde-idol-c101c109c176 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/body%20full%20subcat-351x288.jpg [name] => Body Full [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/body-full-c101c109c706 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/redken-brews-product-group-351x288.png [name] => Brews [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/brews-c101c109c1146 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/cerafill-351x288.jpg [name] => Cerafill [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/cerafill-c101c109c1007 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/thumb_250x250-351x288.jpg [name] => Clean Maniac [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/clean-maniac-c101c109c1145 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/redken%20clear%20moisture-351x288.jpg [name] => Clear Moisture [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/clear-moisture-c101c109c1129 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/placeholder-351x288.png [name] => Color Extend Blondage [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/color-extend-blondage-c101c109c1179 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/color%20subcat-351x288.jpg [name] => Color Extend Magnetics [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/color-extend-magnetics-c101c109c707 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/sun%20subcat-351x288.jpg [name] => Color Extend Sun [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/color-extend-sun-c101c109c708 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Untitled-1-351x288.png [name] => Curvaceous [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/curvaceous-c101c109c709 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/Diamond%20subcat-351x288.jpg [name] => Diamond Oil [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/diamond-oil-c101c109c710 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/Extreme%20subcat-351x288.jpg [name] => Extreme [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/extreme-c101c109c711 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/men%20subcat-351x288.jpg [name] => For Men [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/for-men-c101c109c716 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/Frizz%20Dismiss%20subcat-351x288.jpg [name] => Frizz Dismiss [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/frizz-dismiss-c101c109c945 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/Intraforce%20subcat-351x288.jpg [name] => Intraforce [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/intraforce-c101c109c714 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/one%20united-351x288.jpg [name] => One United [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/one-united-c101c109c964 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/Real%20Control%20subcat-351x288.jpg [name] => Real Control [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/real-control-c101c109c715 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/placeholder-351x288.png [name] => Redken PH-Bonder [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/redken-ph-bonder-c101c109c1214 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/Scalp%20Relief%20subcat-351x288.jpg [name] => Scalp Relief [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/scalp-relief-c101c109c713 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/Smooth%20Lock%20subcat-351x288.jpg [name] => Smooth Lock [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/smooth-lock-c101c109c712 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/styling%20subcat-351x288.jpg [name] => Styling [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/styling-c101c109c717 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Redken/Banners/volume-351x288.jpg [name] => Volume [href] => https://christiantete.gr/markes/redken/volume-c101c109c1006 [description] => )