5% έξτρα έκπτωση με τον κωδικό: NEWCT

Alterna

Νέα Προϊόντα

Alterna 1 Night Highlights Haute Ρος 93g
35.50€

Αφρός χρώματος που ξεβγάζεται πλήρως με μόνο ένα λούσιμο. Ροζ απόχρωση. ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ Προσθέτει..

Προσθήκη στο Καλάθι
Alterna 1 Night Highlights Platinum Ξανθό 93g
35.50€

Αφρός χρώματος που ξεβγάζεται πλήρως με μόνο ένα λούσιμο. Ξανθή απόχρωση. ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ Δημιουρ..

Προσθήκη στο Καλάθι
Alterna 1 Night Highlights Sweet Caramel 93g ΚΑΣΤΑΝΟ
35.50€

Αφρός χρώματος που ξεβγάζεται πλήρως με μόνο ένα λούσιμο. Καστανή απόχρωση. ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ Εμποτ..

Προσθήκη στο Καλάθι
Alterna Bamboo Men Nourishing Conditioner & Shaving Cream 250ml
20.50€

Conditioner και κρέμα ξυρίσματος, με καταπραϋντική δράση.   ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Τo Bamboo Men No..

Προσθήκη στο Καλάθι

Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/men-351x288.jpg [name] => Bamboo Men [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/bamboo-men-c101c829c835 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/shine-351x288.jpg [name] => Bamboo Shine [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/bamboo-shine-c101c829c831 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/smooth-351x288.jpg [name] => Bamboo Smooth [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/bamboo-smooth-c101c829c830 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/style-351x288.jpg [name] => Bamboo Style [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/bamboo-style-c101c829c834 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/uv-351x288.jpg [name] => Bamboo UV+ Color [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/bamboo-uv-color-c101c829c833 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/volume-351x288.jpg [name] => Bamboo Volume [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/bamboo-volume-c101c829c832 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/blonde-351x288.jpg [name] => Caviar Blonde [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/caviar-blonde-c101c829c841 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/clinical-351x288.jpg [name] => Caviar Clinical [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/caviar-clinical-c101c829c843 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/moisture-351x288.jpg [name] => Caviar Moisture [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/caviar-moisture-c101c829c837 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/repair-351x288.jpg [name] => Caviar Repair X [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/caviar-repair-x-c101c829c839 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/seasilk-351x288.jpg [name] => Caviar Seasilk [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/caviar-seasilk-c101c829c842 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/caviar%20styling-351x288.jpg [name] => Caviar Styling [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/caviar-styling-c101c829c844 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/treatment-351x288.jpg [name] => Caviar Treatment [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/caviar-treatment-c101c829c840 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/caviar%20volume-351x288.jpg [name] => Caviar Volume [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/caviar-volume-c101c829c838 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/hemp-351x288.jpg [name] => Hemp Organics [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/hemp-organics-c101c829c846 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/life%20solutions-351x288.jpg [name] => Life Solutions [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/life-solutions-c101c829c1128 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/highlights-351x288.jpg [name] => One Night Highlights [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/one-night-highlights-c101c829c847 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Alterna/Banners/ten-351x288.jpg [name] => Ten [href] => https://christiantete.gr/markes/alterna/ten-c101c829c845 [description] => )
Ten Ten