5% έξτρα έκπτωση με τον κωδικό: NEWCT

Lavera

Νέα Προϊόντα

Lavera Baby & Kinder Neutral - Σαμπουαν & Αφρολουτρο 200ml
5.50€

Σαμπουάν & Αφρόλουτρο Baby & Kinder Neutral . Με βιολογικό νυχτολούλουδο και βιολογική ..

Προσθήκη στο Καλάθι
Lavera Baby & Kinder Neutral - Κρεμα αλλαγης πανας 50ml
5.50€

. Με βιολογικό νυχτολούλουδο και ψευδάργυρο . Για την ευαίσθητη περιοχή της πάνας Φροντίδα και π..

Προσθήκη στο Καλάθι
Lavera Basis sensitiv - Lip Balm Με βιολογική jojoba και βιολογικό βούτυρο shea 4.5g
3.90€

Δώστε στα όμορφα χείλη σας τη φροντίδα που τους αξίζει. Η βιολογική jojoba και το βιολογικό αμ..

Προσθήκη στο Καλάθι

Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Lavera/Banners/baby-351x288.jpg [name] => Baby & Kinder Neutral [href] => https://christiantete.gr/markes/lavera/baby-kinder-neutral-c101c113c788 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Lavera/Banners/basis-351x288.jpg [name] => Basis Sensitiv [href] => https://christiantete.gr/markes/lavera/basis-sensitiv-c101c113c783 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Lavera/Banners/body-351x288.jpg [name] => Body & Wellness [href] => https://christiantete.gr/markes/lavera/body-wellness-c101c113c787 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Lavera/Banners/facial-351x288.jpg [name] => Facial Care [href] => https://christiantete.gr/markes/lavera/facial-care-c101c113c784 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Lavera/Banners/hair-351x288.jpg [name] => Hair [href] => https://christiantete.gr/markes/lavera/hair-c101c113c786 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Lavera/Banners/lip-351x288.jpg [name] => Lip Care [href] => https://christiantete.gr/markes/lavera/lip-care-c101c113c796 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Lavera/Banners/men-351x288.jpg [name] => Men Sensitiv [href] => https://christiantete.gr/markes/lavera/men-sensitiv-c101c113c789 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Lavera/Banners/neutral-351x288.jpg [name] => Neutral [href] => https://christiantete.gr/markes/lavera/neutral-c101c113c785 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Lavera/Banners/sun%20subcat-351x288.jpg [name] => Sun Sensitiv [href] => https://christiantete.gr/markes/lavera/sun-sensitiv-c101c113c1003 [description] => ) Array ( [thumb] => https://christiantete.gr/image/cache/catalog/Lavera/Banners/makigiaz-351x288.jpg [name] => Trend Sensitiv - Μακιγιάζ [href] => https://christiantete.gr/markes/lavera/trend-sensitiv-makigiaz-c101c113c679 [description] => )